Дошкільний навчальний заклад №7 "Яблунька” загального розвитку Миргородської міської ради – малокомплектний дитячий садок, в якому функціонувала одна різновікова група, а з 01.03.2012 року існує дві групи: ”Калинка”- для старших дітей і "Малинка” – для дітей молодшого дошкільного віку.


До садка стежина хай вас приведе, і мама на роботу хай спокійно йде!


Для розвитку пізнавального інтересу дітей в ДНЗ №7 створене оптимальне ігрове розвивальне середовище, група "Калинка”.


Життєве кредо педагогічного колективу ДНЗ №7 "Яблунька”: Дитсадок – наш спільний дім, творимо, навчаємось, зростаємо у нім!


Умови та розвивальне ігрове середовище новоствореної групи "Малинка” відповідають віку дітей та вимогам для оптимальної навчально-виховної та самостійної діяльності.


Життя дітей у нашому садочку змістовне, яскраве та цікаве. Провідною темою, над якою поглиблено працює наш садок – екологічне виховання дітей, яке включає в себе багато аспектів:


Прищеплення дітям працелюбності, вміння доглядати за рослинами кімнатними та в природі, знайомство з екологією оточуючого, рослинними символами України, з чудовим дивовижним розмаїтим світом природи, який є чинником формування гуманної особистості дитини.


Концепція діяльності ДНЗ №7 "Яблунька” полягає у визнанні актуальності всебічного розвитку, постійного вдосконалення особистісних якостей вихованців і педагогів, усвідомленні унікальності дитини і її нерозривного зв'язку з навколишнім світом;


Правильна організація діяльності дітей у різновіковій групі – важлива умова досягнення поставленої мети.


На подвір”ї дитячого садка силами педпрацівників сторені тематичні ділянки "Екологічної стежини”, як-то: "Рідкісні рослини”, "Квітучі клумби” ( весняні, літні, осінні квіти)


"Зелені старожили”, "Дослідна ділянка”, "Зелена аптека”, "Працьовиті ручки”, різні види зелених насаджень прикрашають територію ДНЗ в різні пори року.


Після цікавої прогулянки – чергування та самообслуговування, виховання культурно-гігієнічних навичок по їдальні, гарний апетит та смачний обід.


Здоровий міцний сон на чистих барвистих постільках в провітрених просторих спальнях – результат правильного рухового режиму впродовж дня.


Ласкаво просимо на гостину до нашого чудового Саду дитинства! Кращого для дитини годі і бажати!!!