Головна » 2014 » Березень » 2 » візитна картка ДНЗ
візитна картка ДНЗ
Дошкільний навчальний заклад №7 «Яблунька» загального розвитку знаходиться у найвіддаленішому мальовничому та екологічно чистому куточку нашого міста. Це єдиний малокомплектний дитячий садок  у Миргороді, особливість якого полягає в тому,  що навчаються і виховуються в ньому діти в різновіковій групі,  більшість вихованців якої -  братики і сестрички мікрорайону «Почапці». І справді, діти у «Яблуньці» почувають себе, як у великій родині,  що сприяє їх повноцінному всебічному розвитку.  Здійснення особистісно  – орієнтованого  підходу до  виховання дітей у різновіковій групі створює умови для набуття ними досвіду спілкування з оточуючими, вміння спільно гратися, вчитися, працювати.  Свої перші найяскравіші, незабутні враження діти отримують  від  чарівного світу природи, народних традицій, що є пріоритетними  в  роботі  дошкільного закладу.   Чудовий дитячий садок  №7 «Яблунька»  – це  казковий  світ, наповнений любов'ю та увагою, кращого для дітей годі і бажати!

Переглядів: 1149 | Додав: яблунька | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.